Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve

Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve

Është hedhur shorti për ndeshjet e gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Shorti u hodh në Federatën Shqiptare të Futbolli, dhe goglat përcaktuan këto çifte; Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana.

Më 24 prill zhvillohen ndeshjet e vajtjes, ndërsa ato të kthimit më 8 maj./E.B-dritare.net