Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve

Është hedhur shorti për ndeshjet e gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Shorti u hodh në Federatën Shqiptare të Futbolli, dhe goglat përcaktuan këto çifte; Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana.

Më 24 prill zhvillohen ndeshjet e vajtjes, ndërsa ato të kthimit më 8 maj./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rehabilitohet qendra shëndetësore e Voskopojës, Manastirliu: Standard i ri shërbimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.