Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kunati i portierit të Partizanit-mediave: Kërkojini falje publike Aldos, për lajmet e rreme!

Kunati i portierit të Partizanit-mediave: Kërkojini falje publike

Katër ditë pas rrëzimit të portierit të Partizanit, Aldo Teqja, nga kati i gjashtë i pallatit, ka reaguar i vëllai i të dashurës së tij, që u tha se iajo shte shkaktarja që ai u hodh.

Kunati i Aldo Teqjes, Redi Veriu, ka reaguar pëmres një story në Instagram, ku akuzon mediat për lajme të pavërteta. Ai shkruan se të gjithë duhet t’i kërkojnë falje publikisht Aldo Teqjas.

“Përshëndetje! Ku jeni o portale dhe media, se nuk e di çfarë t’iu them… Si e vetëvratë Aldon? Dilni kërkoni falje publike se ishte turp”, shkruante Veriu./E.B-dritare.net

aldo teqja