Na ndiqni edhe në

Kronikë

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset efektivi i Shqiponjave

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset efektivi i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Ndërsa Policia e Shtetit vijonte kontrollin për personat në kërkim, një patrullë e repartit “Shqiponja” në ndjekje të një personi të dyshimtë është qëlluar nga ky person dhe për pasojë ka mbetur i plagosur punonjesi i policisë E.A.

Punonjësi i Policisë është në sallën e operacionit ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorit./K.C/dritare.net