Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Komentuesi: Më kanë thënë se të q** Fero. Roza Lati: Ja kush më q* mua prej 8 muajsh!

Komentuesi: Më kanë thënë se të q** Fero. Roza Lati: Ja

Moderatorja Roza Lati ka habitur në një video live, në të cilën është provokuar nga fansat dhe nuk ka hezituar që përgjigjet e saj të jënë të drejtpërdrejta.

Një komentues shkruan:  “Gang, gang, ej o Rozë kam dëgjuar për ty që Fero të q**.

Ndërsa Roza, pa asnjë kompleks ia kthen: “Me thënë të drejtën mua më q.. një tjetër prej 8 muajsh. Unë kam të dashur”./ I.M-Dritare.net