Kodheli shkon në stadium, por ja çfarë i bëjnë!

Ministrja e Mbrojtjes, njëherësh kryesuese e listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Kukësit Mimi Kodheli së bashku me kandidatin tjetër për deputet në këtë qark  Safet Gjici kanë ndjekur ndeshjen e para një jave mes Kukësit dhe Flamurtarit në stadium.

LEXO DHE :  Dyshohet se rrëmbyen Jak Prengën në Kamëz, ja emrat e tre të arrestuarve!

Të ulur në tribunën vip, Kodheli dhe Gjici ndjekin më vëmendje ndeshjen, por një tifoz tjetër ngre dy gishtat duke i ‘prishur’ kështu foton kandidatëve për deputetë në Kukës./ dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.