Klea Huta publikon mesazhin: Sa herë bëni dasmë ju vipat, bie tërmet

Klea Huta dhe Elgid Doda, i dhanë fund beqarisë në Marok. Krejt pa pritur, pa paralajmërime, dhe asnjë shenjë, ata publikuan fotot si nuse e dhëndër.

Mbrëmjen e kaluar, Klea hodhi në instagramin e saj, setin e dytë të fotove, të cilat janë të mrekullueshme.

Të realizuara nga fotografja Anjeza Dyrmishi,, anë të dallohet kaq shumë dashuri e pasion.

Duhet thënë se Klea, të paktën në fotot që ka publikuar deri më tani, ka vendosur të jetë një nuse shumë moderne, dhe larg tradicionales.

LEXO DHE :  Rama: Në Valbonë ofrohet një aventurë e pazakontë me helikopter!

Por mbrëmë, në të njëjtën kohë që Klea publikoi, foto, në Shqipëri ra tërmet. E njëjta situatë ka ndodhur, edhe ditën kur u martua këngëtari Blero, në 21 shtator.


Një ndjekëse i ka shkruar Kleas, se sa herë që të njohurit publikojnë foto dasme, bie tërmet.

Shoqëruar me figurat duke qeshur, Klea nuk ka nguruar ta publikojë në instagramin e saj këtë koment./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.