Kjo shtëpi e vogël do t’ju bëjë të besoni në dashuri me shikim të parë

Kjo shtëpi e vogël dhe plot ngjyra e dizenjuar plot kujdes ju sjell atmosferën e gëzueshme në çdo cep të saj. E dizenjuar nga Richardson Architect, kjo shtëpi e vogël ndodhet në një fermë në bregdetin e Kalifornisë Veriore. Kjo shtëpi është ndërtuar duke mbajtur në mendje fëmijët, ndaj është e përshtatshme edhe për familjarët. Pjesa e brendshme e kësaj shtëpie është e mbushur me ngjyra të ndritshme të kuqe dhe të verdhë./dritare.net

LEXO DHE :  Do shkoni në party këtë fundjavë? Ja çfarë të vishni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.