Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kjo është dashuria platonike e aktores turke!

Kjo është dashuria platonike e aktores turke!

Aktorja e njohur si Nilyfer nga seriali “Diamante dhe Dashuri”, Bestemsu Ozdemir I ka hapur vetes një rrugë për një dashuri të re pas ndarjes me aktorin turk Can Yaman. Dritare.net informon se lidhja e tyre ka përfunduar në një mënyrë të papritur pasi ata dukeshin shumë të lumtur. Por mesa duket aktorja turke e ka harruar shpejt këtë gjë pasi ka rënë në gjurmët e aktorit të njohur si Omer nga seriali “Diamante dhe Dashuri”. Ata kanë qenë shokë gjatë xhirimit të serialit dhe aktorja e njohur e ka marrë në ndjekje nga afër aktorin turk. Ajo po e shpenzon kohën e saj për të bindur aktorin e njohur për një lidhje me të. Ajo ka përdorur për këtë shokët e përbashkët dhe u ka kërkuar atyre që ti tregojnë vendet që frekuenton ai. Edhe pse 10 vite më i madh aktorja nuk e ka aspak problem pasi ka rënë në dashuri me aktorin e njohur./M.S-Dritare.net