Këto të famshme do ju bindin se flokët rozë janë trendi i dimrit!

Të gjithë e dimë se mosha nuk është një limit, që ju të bëni flokët tuaja çfarë ngjyre të dëshironi. Pavarësisht nëse jeni në të njëzetat tuaja si Tylor Swift, në të tridhjetat si Sienna Miller, në të dyzetat si Kate Hudson, apo në të pesëdhjetat si Julia Roberts. Për shembull, të gjitha këto gra të famshme kanë eksploruar me ngjyrën rozë, në flokët e tyre.

LEXO DHE :  Rama: Do të investojmë në energjinë diellore, për parkun e parë fotovoltanik!

Trendi për flokët rozën ka qenë që me vite, dhe zakonisht shfaqet në muajt e pranverës. Por ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë stili rozë është i dimrit. Shikoni disa nga të famshmet, që do ju bindin se roza është perfekte për flokët./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.