Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t’u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rri bukur në trup.

Pavarësisht kësaj, modelet ndryshojnë çdo stinë. Dritare.net ju sjellë modelet e vjeshtës, të cilat qëndrojnë më shumë te stili “boyfriend”. Shihni fotogalerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Berisha: Qeveria shpiku check up-in për të vjedhur të sëmurët shqiptarë

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.