Këto janë ushqimet që forcojnë sistemin imunitar!

Kosi (Stimulon sistemin imunitar për të luftuar sëmundjet)

Ushqyerja e shëndetshme është shumë e rëndësishme për trupin tuaj. Ushqime të caktuara kanë ndikime të ndryshme në shëndet. Disa e përkeqësojnë atë, ndërsa të tjera e përmirësojnë.

Dritare.net ju tregon në galerinë më poshtë se kush janë 15 ushqimet që forcojnë sistemin imunitar.

LEXO DHE :  Dy viktima nga koronavirusi në Itali/ Shtohen masat në Portin e Durrësit

Është shumë e rëndësishme të keni sa më shumë informacione mbi sistemin imuntar.

Shikoni galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.