Këto janë këpucët më interesante, që Meghan Markle ka veshur ndonjëherë!

Meghan Markle është kthyer në një ikonë stili me veshjet e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo veshi një palë këpucë vërtet interesante, mbase më të bukurat që ka veshur ndonjëherë.

Këpucët e saj nuk kishin pjesën e thembrës, dhe të mendosh që i ka veshur Meghan në muajt e fundit të shtatzënisë.

LEXO DHE :  Rama poston foton pas rikonstruksionit, ja si duket tani stadiumi i ri i Burrelit!

The Duke & Duchess Of Sussex Attend The Endeavour Fund Awards

Në çmimet e Fondacionit Endeavour, Meghan bashkë me Harryn shkëlqyen. Meghan kishte veshur një fund të zi të gjatë të kombinuar me këmishë të bardhë.

The Duke & Duchess Of Sussex Attend The Endeavour Fund Awards

Meghan dhe Harry kanë marrë pjesë dhe vitin e kaluar në të njëjtën ngjarje. Ndërkohë atëherë Meghan kishte veshur një kostum super elegantë./E.B-dritare.net

Prince Harry And Meghan Markle Attend The 'Endeavour Fund Awards' Ceremony

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.