Këto janë fustanet më të bukura me mëngë, për shtatorin!

Ditëve me diell, ngadalë, po u vjen fundi. Dhe pak ditë na ndajnë nga shtatori, kështu që nuk është keq që ju të filloni të merrni masat për vjeshtën.

Sot dritare.net do ju tregojë disa nga fustanet më të bukura, me mëngë, për ditët e frekëta.

LEXO DHE :  Humbi 5 me 1/ Olsi Rama: Ndeshja u vendos në mënyrë arbitrate!

Ju do të dukeni jo vetëm elegante, por do të ndiheni dhe shumë rehat.Shikoni disa nga modelet në galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.