Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këto foto me dron, do ju bëjnë të dëshironi të fluturoni!

Këto foto me dron, do ju bëjnë të dëshironi të
Një studim tregon se kur njerëzit u pyetën nëse donin të kishin aftësinë për të qenë të padukshëm apo të fluturoni, ata zgjodhën këtë të fundit.

Kjo mund të ketë ardhur sepse kur e sheh botën nga lart, përjeton një ndjesi të veçantë dhe të papërshkrueshme.

Dritare.net do ju tregojë në galerinë më poshtë disa pamje të shkrepura me dron, të cilat do ju bëjnë të thoni: “Ah sikur të kisha krahë që të fluturoja”. Mos i humbni fotot./E.B-dritare.net