Këto foto mahnitëse të universit nuk do t’i shihni dy herë

Disa fotografi mahnitëse janë publikuar me rastin e konkursit të çmimit prestigjioz “ Fotografi i Astronomisë së vitit” që ka lidhje me fotografimi ne hapësirës.

Fotot tregojnë bukuritë mahnitëse të universit, dhe me shumë siguri janë foto që kapen vetëm një herë, dhe nuk do t’i shihni për së dyti.

LEXO DHE :  Modelja: Falë zotit nuk jam rritur në Shqipëri, tani do isha martuar në Lezhë

Çmimi i parë në këtë konkurs do të fitojnë 13.000 dollarë, dhe çmimi i dytë do të fitojë 650 dollarë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.