Këshilli politik/ Topalli: U kthyen në krahët e njëri-tjetrit

Ish-deputetja e PD, Jozefina Topalli tanimë nuk është më aktive në jetën politike, por e ndjek atë me vëmendje.

Së fundmi, Topalli ka komentuar edhe marrëveshjen mes PS-PS-LSI dhe opozitës në kuvend, për reformën zgjedhore.

LEXO DHE :  A ka shqiptarë të lënduar nga tërmeti në Turqi? Ambasada jep informacione

“Ja kështu. Pasi pushtoi “çështjen gjykata”, rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit”, shkruan Topalli teksa publikon edhe foto nga takimi./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.