Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këshilli politik/ Topalli: U kthyen në krahët e njëri-tjetrit

Këshilli politik/ Topalli: U kthyen në krahët e

Ish-deputetja e PD, Jozefina Topalli tanimë nuk është më aktive në jetën politike, por e ndjek atë me vëmendje.

Së fundmi, Topalli ka komentuar edhe marrëveshjen mes PS-PS-LSI dhe opozitës në kuvend, për reformën zgjedhore.

“Ja kështu. Pasi pushtoi “çështjen gjykata”, rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit”, shkruan Topalli teksa publikon edhe foto nga takimi./ I.M-Dritare.net