Kënga magjike me ndryshimin e madh/ Këtë vit nuk ka çmime, as nominime

 

Po mbahet këtë të shtunë finalja e Kënga Magjike 2019.

Nën moton #Këndojpërtëndërtuar, Kënga Magjike këtë vit do të vijë me një ndryshim të madh.

Moderatori Ardit Gjebra dhe modelja Adrola Dushi, e cila shoqëron Arditin këtë vit në prezantim, kanë bërë të ditur që këtë vit “Kënga Magjike”  do të zhvillohet pa çmime. “Pas 20 vitesh nuk do te ketë me çmime, nuk do të ketë me nominime ndërsa publiku dhe juria kanë marrë fuqi për të vendosur finalistët e sotëm bashkë me votimin e finalistëve për njëri-tjetrin”, është shprehur Arditi. “Sot do të ketë vetëm 4 çmime,  3 i vendos juria dhe çmimin e madh e vendosi të gjithë së bashku”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Përfundon takimi vendimtar VV-LDK!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.