Kënga e Bebe Rexhës renditet te më të dëgjuarat për vitin 2018

Billboard ka renditur 10 këngët me të dëgjuara për vitin 2018. Mes tyre është edhe kënga e artistes me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës.

Kënga e saj renditet e 3-ta më e dëgjuar për vitin 2018.

Në një postim në Instastory, Bebe Rexha ka treguar renditjet e 10 këngëve, që janë bërë hit për këtë vit që po lëmë pas.

LEXO DHE :  Veliaj-banorëve të Ndroqit: Mendoni për hallet tuaja, jo të Saliut e Lulit

Ky është një sukses që jo çdo artist në botë mund ta arrijë, dhe tregon se Bebe Rexha ia ka dalë me sukses që të bëhet një artiste e kompletuar në tregun muzikor botëror./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.