Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kënga e Bebe Rexhës renditet te më të dëgjuarat për vitin 2018

Kënga e Bebe Rexhës renditet te më të dëgjuarat

Billboard ka renditur 10 këngët me të dëgjuara për vitin 2018. Mes tyre është edhe kënga e artistes me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës.

Kënga e saj renditet e 3-ta më e dëgjuar për vitin 2018.

Në një postim në Instastory, Bebe Rexha ka treguar renditjet e 10 këngëve, që janë bërë hit për këtë vit që po lëmë pas.

Ky është një sukses që jo çdo artist në botë mund ta arrijë, dhe tregon se Bebe Rexha ia ka dalë me sukses që të bëhet një artiste e kompletuar në tregun muzikor botëror./E.B-dritare.net