Ka halle e halle. Ky qytetar i kërkon gruan, Ramës!

Kryeministri Rama, përgjatë gjithë këtyre ditëve ka dëgjuar të gjithë qytetarët, duke u dhënë përgjigje për pyetjet që ata kanë.

Por, një burrë e ka befasuar kryeministrin. Ai i ka kërkuar gruan, të cilën ia kishin çuar në një hotel në Golem, pa e pyetur.

LEXO DHE :  Berisha po e rindan PD, pro ose kundër tij!

Rama i është kthyer duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë te gruaja e tij./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.