Jepuni burrelasve të hanë e të pinë, lërini stadiumet/Rama replikon me komentuesit

Kryeministri Edi Rama, pak më parë, publikoi disa foto nga stadiumi i i Burrelit, pas rikonstruksionit. Por komentuesit i kanë replikuar Ramës, se po bën propagandë, dhe se ka gjëra më të rëndësishme për të ndërhyrë se sa në stadiume. Në këtë të diele, Rama nuk ka nguruar t’i përgjigjet ankesave një për një. Ja disa prej tyre:

LEXO DHE :  Vajzat me masë trupore të madhe, s'duhet t'i kenë më këto probleme në 2019

/L.F-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.