Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Je dashuria e jetës sime! Ja çfarë shkruanin Olsi dhe Rezarta në rrjete sociale!

Foto/ Je dashuria e jetës sime! Ja çfarë shkruanin Olsi dhe

Një tragjedi ndodhi mëngjesin e sotëm në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift u gjet i helmuar në dhomën e gjumit.

Rezarta Hajdari ndërroi jetë rrugës për në spital, ndërsa Olsi është në spital.

Olsi dhe Rezarta kishin vetëm  5 ditë që ishin martuar dhe zbukurimet në shtëpi ishin edhe sot.

Ende nuk dihet se çfarë i shtyu të rinjtë drejt këtij akti të rëndë. Ndërkohë ne hodhëm një vështrim në Facebook-un e Olsit.

Në çdo postim, çifti shfaqet i lumtur, duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit./K.C/dritare.net