Foto/ Je dashuria e jetës sime! Ja çfarë shkruanin Olsi dhe Rezarta në rrjete sociale!

Një tragjedi ndodhi mëngjesin e sotëm në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift u gjet i helmuar në dhomën e gjumit.

Rezarta Hajdari ndërroi jetë rrugës për në spital, ndërsa Olsi është në spital.

Olsi dhe Rezarta kishin vetëm  5 ditë që ishin martuar dhe zbukurimet në shtëpi ishin edhe sot.

LEXO DHE :  Meta publikon foton e Ramës me Merkel: Zbatimi i kushteve na hap rrugën drejt BE

Ende nuk dihet se çfarë i shtyu të rinjtë drejt këtij akti të rëndë. Ndërkohë ne hodhëm një vështrim në Facebook-un e Olsit.

Në çdo postim, çifti shfaqet i lumtur, duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.