Ja zonat ku do të ketë reshje shiu dhe bore, sot!

Orët e para të ditës së sotme do të jenë me vranësira dhe shira të herë pas hershme. Në zonat malore pritet të ketë dhe reshje bore. Por mesdita dhe pasditja do t’i zhvendosin vranësirat e shumta dhe reshjet përgjatë kufirit lindor.

LEXO DHE :  Drafti i ri, pas tërmetit/ Ja çfarë do të ndodhë me objektet që kanë mbi 50 vjet që janë ndërtuar!

Temepraturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur nga 1 gradë celsius deri në 15 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.