Ja ushtrimi që bën Meghan Markle, pas lindjes!

Meghan Markle para një muaji Zoti e ka bekuar me një djalë, dhe ende është në procesin e përshtatjes me jetën e një nëne.

Pavarësisht kësaj, ajo gjen kohë të kujdeset për veten dhe shëndetin e saj mendor e fizik.

Sipas ekspertes mbretërore, Meghan edhe pse është shumë e vullnetshme, ende nuk ka nisur palestrën për t’u dobësuar. Ajo që bën dukesha e Sussex është joga.

LEXO DHE :  Një luftë e shkuar dëm kundër Evropës

Dashuria e Meghan për joga është e ngjizur nga nëna e saj Doria, e cila është dhe instruktore joge. Thuhet se joga pas lindjes i bën shumë mirë shëndetit të një nëne të re./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.