Ja urimi i Linda Ramës për 2020!

Edhe bashkeshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama, ka uruar Vitin e Ri 2020.

Zonja Rama, duke postuar një foto të djalit të saj të vogël Zaho, dhe vajzës Rea, dhe djalit të madh të kryeministrit Rama, Gregut, shkruan: “Viti pamjeplote 20/20 ——— 20/20 in full vision!!!”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Meta takohet me Bashën: Ja çfarë diskutuan!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.