Ja si i quan Rama, futbollistët e Kosovës, pas fitores së bujshme!

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar sot një fitore historike kundër Çekisë, me rezulattin 2 me 1, duke shtuar kështu shanset për kualifikim në Kampionatin Europian.

Për fitoren e “Dardanëve”, ka reaguar dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili ka postuar një foto të dy futbollisteve, duke i cilësuar ata luanë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Studimi/ Shqiptarët me nivel të lartë stresi në punë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.