Ja si do të jetë moti sot!

Pjesa e parë e ditës do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta. Mesdita dhe pasditja i shtojnë vranësirat kryesisht në veri, duke bërë që këto zona të kenë reshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga  -4 gradë celsius deri në  15 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Haradinaj-Kurtit: Kërko heqjen e taksës për njohjen reciproke të kufijve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.