Ja si do të jetë moti sot!

Vendi do të karakterizohet me mot të vranët, ku vranësirat më të dendura do të jenë në zonat malore. Në të gjithë territorin herë pas herë do të ketë rrebeshe shiu afat shkurtër, ku më të dukshme do të jenë në zonat juglindore.

LEXO DHE :  Vettingu/ Konfirmohet në detyrë zv.drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur nga 4 gradë celsius në 19 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.