Ja sa do të shënojnë temperaturat sot!

Dita e sotme do të karakterizohet  nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore, por zonat e ulëta do të mbeten me kthjellime. Vranësirat që do të shfaqen në ekstremin verior, do të sjellin rrebeshe afatshkurta.

LEXO DHE :  Premier League/ Spektakël në “Etihad”, City ndalet nga Tottenhami

Temperaturat e ajrit do të rriten me dy vlera ditore, duke luhatur nga 17 gradë celsius deri në 36 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.