Ja kujt ia ka dedikuar Fifi këngën “Marova”!

Një nga lajmet që ka qarkulluar më së shumti këto kohë në median rozë ka qenë padyshim lajmi se këngëtarja e njohur, Fifi dhe kompozitori e këngëtari Flori Mumajesi janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja nuk kanë dhënë një konfimim apo përgënjeshtrim të lajmeve në media.

Kënga ‘Marova’ e këngëtares u pëlqye shumë nga publiku dhe shumë me siguri kanë menduar se është një dedikim për Florin. Si qëndron e vërteta e zbuloi Fifi këtë të shtunë në “Shiko Kush LUAN”.

LEXO DHE :  Virusi kinez, zbarkon në Itali avioni i fundit nga Wuhan

Në “Ndaje ose Haje”, Fifi u pyet nëse ‘Marova’ është dedikim për dikë apo jo.

‘Është dedikim për dikë, sigurisht’, u shpreh Fifi, ku nuk ka preferuar ta zbulojë me emër, por tregoi se ka “Xh” iniciali i emrit./Top Channel

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.