Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja fotoja që provon lidhjen mes Jonida Maliqit dhe aktorit të Al Pazar!

Ja fotoja që provon lidhjen mes Jonida Maliqit dhe aktorit të Al

Prej një kohe të gjatë po flitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit në Al Pazar, Romeo Veshaj.

Ata nuk ka bërë asjeë reagim, pavarësisht thashethemeve që po qarkullojnë në mediat rozë, por një detaj i ka nxjerrë zbuluar.

Romeo ka postuar një foto nga makina, ku shfaqet me një vajzë, të cilës fytyrën ia ka mbuluar me një emoji.

Vajzës në foto i duket vetëm veshja, dhe për rastësi, të njëjtën veshje mbante dhe Jonida Maliqi atë ditë.

Kjo foto iu dha fund aludimeve, dhe mesa duket të gjithë thashethemet qenkan të vërteta./E.B-dritare.net