Ja disa modele të bukura raftesh, ku mund të mbani librat tuaj!

Nëse jeni një preson që dashuroni të lexoni libra dhe ju pëlqen arredimi, jeni duke lexuar artikullin e duhur.

Sot ne të dritare.net do ju japim disa ide sesi duhet të jetë rafti juaj i librave, duke e bërë të duket jo tepër në dhomë, por një pjesë magjike e cila menjëherë do të lërë një përshtypje të mirë, sapo ta shikosh.

LEXO DHE :  Koncepti për martesën ka ndryshuar, të rinjtë duan beqarinë!

Shikoni fotot në galerinë më poshtë, dhe bëni që minibiblioteka juaj t’ju frymëzojë edhe më shumë për të lexuar./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.