Ivanka Trump shkëlqen me fustanet me lule, në Holandë!

Ivanka Trump, gjatë vizitës në Holandë, mori vëmendjen e të gjithëve, me fustanet me lule që kishte zgjedhur të vishte.

Kur ajo mbërriti në aeroport, kishte veshur një fustan të bardhë, me lule të kuqe. Pamjen e saj mahnitëse, e kompletoi modeli i flokëve të mbledhur dhe takat e bardha, të larta.

Disa orë më vonë, ajo ndryshoi veshjen e saj në sesionin e Global Enterpreneurship Sammit 2019.

LEXO DHE :  Kudo është Çuçi/Dashamir Shehi: Rama po cakton miqtë e vet në punët e shtetit

Ivanka kishte veshur një fustan sërish të bardhë me mëngë të gjata dhe me printe lulesh. Fustanin e kishte kombinuar me këpucë blu të theksuar, ndërsa flokët e kishte të lëshuara.

Pra, të thuash se Ivanka shkëlqeu është pak, ajo dukej e mrekullueshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.