Ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici, për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Modelja Kejvina Kthella është marrë në pyetje nga policia, pas telefonatave dhe mesazheve të shumta që kishte shkëmbyer me Redjan Rrajën, autorin e dyshuar për plagosjen e prokuror Arjan Ndojit.

Kejvina dyshohet se është në një lidhje me të, ndërsa ish-shoqja e saj, Einxhel Shkira, me të cilën thuhet se pati një sherr fizik, ka reaguar përmes një postimi në Instagram.

LEXO DHE :  Fustan mbi jumpsuit dhe maskë, vetëm Rita Ora mund të guxonte kaq shumë!

 “Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë”, shkruan Shkira.

Kejvina Kthella dhe Einxhel Shkira kanë qenë shoqe bashkë, por tani nuk janë më./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.