Ish-futbollisti i Realit i ngecur në kumar, 61 mln euro të humbura në një dorë

Ish-futbollisti i Real Madridit, Thomas Gravesen është fiksuar pas lojës së pokerit dhe ka humbur rreth 61 milion euro.

43-vjeçari danez, ka veshur fanellën e madrilenëve në sezonin 2005-2006, duke zhvilluar 34 takime, por tashmë që ka lënë futbollin i është futur kumarit.

Gravesen në 6 muajt të vitit  jeton në Los Anxhelos, teksa ka arritur një pasuri prej 113 milionë euro nga kjo lojë.

LEXO DHE :  310 milionë euro pasuri/Ja kush është spanjolli që u terrorizua nga Mihal Kokëdhima

Sportivja “Marca” përpos shumës së fituar ka zbuluar edhe shumë më të madhe që 43-vjeçari ka humbur, bëhet fjalë për 61 milionë euro të humbura në një lojë të vetme. /e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.