Ish-ambasadorja britanike në Shqipëri, zgjidhet në postin e lartë nga Meghan Markle dhe Prici Harry

Ish-ambasadorja e Britanisë së Madhe në Shqipëri, Fiona Mcilwham është zgjedhur nga Meghan Markle dhe Princi Harry, si sekretaren e tyre private.

Fiona, 45 vjeç, është emëruar amabsadore në Shqipëri në vitin 2009.

Roli i sekretarit privat për familjen Sussex përfshin koordinimin e orarit të tyre zyrtar, mbikëqyrjen e stafit tjetër dhe menaxhimin e korrespodencës, shkruan Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Këto ilustrime surrealiste zbulojnë anën e errët të shoqërisë moderne!

Fiona thuhet se është përzgjedhur nga duka dhe dukesha për pasionin e saj për të drejtën e grave./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.