Ide si të dekoroni ballkonin e apartamentit tuaj!

Pasditet e freskëta të vjeshtës, nuk mund t’i kaloni në një vend tjetër më relaksues, sesa ballkoni i shtëpisë tuaj.

Prandaj është e rëndësishme që ambjenti rrethues të jetë i bukur dhe motivues. Nëse jetoni në apartament, mos u shqetësoni, dritare.net ju ka sjellë disa ide sesi mund ta dekoroni hapësirën e ngushtë të ballkonit tuaj.

LEXO DHE :  Vrasjet e grave/ Rudina Xhunga: Po heshtëm, dhuna do na kthejë në statistikë

Shikoni disa ide, në fotot që ju kemi sjellë në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.