Ide kreative si të dekoroni hapësirën rreth pemëve!

Ata që adhurojnë kopshtin, e dinë mirë sesa i rëndësishëm është arredimi i tij me lule dhe bimë. Nëse dëshironi që oborri juaj të jetë i lulëzuar, dhe të ketë një hapësirë multifunksionale, dritare.net ju ka sjellë disa ide të mira sesi të dekoroni hapësirën rreth pemëve. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rritet çmimi i naftës/ Shpërthejnë protestat masive në Iran

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.