Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

I vodhën Facebook-un dhe postuan video porno, Klea Huta: Ndihem shumë keq

I vodhën Facebook-un dhe postuan video porno, Klea Huta: Ndihem shumë

Këngëtares, Klea Huta ditën e sotme i vodhën adresën e faqes së Facebook-ut. Personat që ia vodhën filluan të shpërndajnë në profilin e këngëtares foto dhe video porno.

Pas një lufte prej 10 orësh, Klea ia ka dalë ta rikuperojë llogarinë e saj të Facebook-ut.

Klea thotë se ky incident që ndodhi ishte i shëmtuar dhe mjaft i ulët.

“Miq dhe ndjekës. Incidenti  i sotëm ishte i shëmtuar dhe mjaft i ulët. Unë personalisht ndihem shumë keq nga kjo që ndodhi dhe u deshën 10 orë luftë që të mund të kisha sërish akses në profilin tim. Deri tani besojmë që jemi në rregull. Shpresoj të kem mirëkuptimin tuaj.”,- shkruan Klea.

Fansat e kanë mirëkuptuar Klean, duke shkruar se e kuptuan që adresa e saj ishte hakeruar/K.C/dritare.net