I vodhën Facebook-un dhe postuan video porno, Klea Huta: Ndihem shumë keq

Këngëtares, Klea Huta ditën e sotme i vodhën adresën e faqes së Facebook-ut. Personat që ia vodhën filluan të shpërndajnë në profilin e këngëtares foto dhe video porno.

Pas një lufte prej 10 orësh, Klea ia ka dalë ta rikuperojë llogarinë e saj të Facebook-ut.

Klea thotë se ky incident që ndodhi ishte i shëmtuar dhe mjaft i ulët.

“Miq dhe ndjekës. Incidenti  i sotëm ishte i shëmtuar dhe mjaft i ulët. Unë personalisht ndihem shumë keq nga kjo që ndodhi dhe u deshën 10 orë luftë që të mund të kisha sërish akses në profilin tim. Deri tani besojmë që jemi në rregull. Shpresoj të kem mirëkuptimin tuaj.”,- shkruan Klea.

LEXO DHE :  U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e thyer!

Fansat e kanë mirëkuptuar Klean, duke shkruar se e kuptuan që adresa e saj ishte hakeruar/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.