I dënuar me 18 vjet burg, ekstradohet nga Greqia 55-vjeçari i akuzuar për vrasje

Interpol Tirana në bashkëpunim me homologët grekë kanë kapur dhe ekstraduar nga Greqia, Kudret Shametja, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar.

55-vjeçari  ka qenë dënuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me 18 vjet burg për veprat penale “Vrasja” dhe “Armëmbajtja pa leje”. Ky shtetas ka vrarë me armë zjarri shtetasin A. M./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ledri Vula: I kam ndjenjat e përziera!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.