Humbin jetën në mënyrë misterioze, dy binjakë 5-muajsh në Berat!

Dy binjakë 5-muajsh, kanë gjetur vdekjen ditën e sotme në Berat. Dy djemtë janë dërguar në Repartin e Pediatrisë të Spitalit Rajonal Berat rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm pa jetë. Foshnjat R.Agalliu dhe R. Agalliu, i janë nënshtruar autopsisë mjeko-ligjore. Nuk ka rezultuar të ketë pasur shenja helmimi, por prindërit dyshojnë se janë helmuar nga qumështi me kuti.

LEXO DHE :  Teatri/Basha: Rama dhe Veliaj nuk mund t’u hedhin hi syve, shqiptarëve!

Por mjekët dyshojnë se ata mund të kenë gjetur vdekjen si pasojë e mungesës së ajrit në dhomë. Ata janë varrosur ditën e sotme në periferi të qytetit./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.