Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Humbet një pjesë të pasurisë, ja çfarë i ka ndodhur aktorit turk!

Humbet një pjesë të pasurisë, ja çfarë i ka

Aktori i njohur si Kemal nga seriali “Dashuri e Pafund”, Burak Ozcivit ka pësuar një humbje të thellë gjatë xhirimeve të filmit të tij më të fundit “Can Feda”. Dritare.net informon se gjatë xhirimeve të filmit ai ka harxhuar një shumë të madhe të parave të tij për shkak se ai ka qenë në rolin e skenaristit. E bëri filmin me një emocion shumë të madh por nuk ka marrë dot shikueshmërinë që ai priste të kishte. Në sajë të kësaj ai ka humbur dhjetë kilogramë dhe për këtë i është dashur të ndryshojë garderobën e tij. Të gjitha veshjet e tij ai i ka marrë nga marka që përfaqëson dhe për këtë ka ardhur një rrobaqepës nga qyteti i Izmirit i çili ka marrë masat për të bërë rrobat e aktori të njohur. Aktori  i njohur ka vendosur që të gjitha rrobat që atij nuk i bëjnë t’i falë në fondaçionet që ndihmojnë njerëzit në nevojë./M.S-Dritare.net