Himarë/ Humbin dy turistë belgë, në kërkim prej mbrëmë

Dy turistë belgë kanë humbur gjurmët që prej mbrëmjes së djeshme, në zonën malore përreth Bashkisë së Himarës.

Policia është vënë në kërkim të çiftit të humbur që prej mbrëmjes së djeshme, dhe kërkimet vijojnë edhe sot.

LEXO DHE :  Futet për t'u larë, humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

Turistët kishin dalë për shëtitje dhe alpinizëm, ndërsa kanë humbur çdolloj kontakti.

Ata edhe në këto momente po kërkohen nga policia, në malin e fshatit Vranisht, ku dhe dyshohet se aty mund të kenë qëndruar./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.