Foto/ Grabitësit i plagosën në shtëpinë e tyre, kush janë çifti i plagosur!

Të tjera detaje të rënda kanë dalë në dritë nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias të Tiranës, ku çifti i bashkëshortëve është plagosur me armë zjarri në shtëpinë e tyre.

Mësohet se se Petrit dhe Afërdita Laze ndodheshin në shtëpinë e tyre, ndërsa dy grabitës me maska kanë hyrë për të vjedhur, duke mos e ditur se Pepronarët janë në shtëpi.

LEXO DHE :  Ja shuma që dhuron Japonia për tërmetin në Shqipëri!

Në momentin që grabitësit janë përplasur me pronarët, ata kanë shkrepur armët, ndërsa çifti ka mbetur i plagosur rëndë, dhe të dy i janë nënshtruar operacioneve, ku edhe ndodhen në gjendje të rëndë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.