Gjithmonë në stil, TN Couture qep çdo veshje të Majlinda Bregut

Gjithmonë në stil dhe e kuruar Majlinda Bregu ka zgjedhur t’ja besojë çdo veshje të saj TN Couture.

Vështirë të zgjedhim se kush mund të jetë më i bukuri, por ky fustani i bardhë, në formën e një këmishe të gjatë, është më i veçanti. Rrallë herë na ndodh që Majlindën ta shohim sportive, por kjo veshje i shkon tej mase.

Në foto vihet re se Majlinda preferon më shumë ngjyrat e errëta dhe shpesh i pëlqen ndërthurja e të zezës me të bardhën.

LEXO DHE :  Fatma Haxhialiu: Gratë po nxisin gjuhën e urrejtjes në rrjetet sociale  

 

Por rrallë herë eksperimenton edhe me ngjyrat e çelëta.

Ja disa nga veshjet e Majlindës ndër vite, krijuar nga TN Couture.

Marrë nga facebook-u i stilistes, Tefta Seiti./L.F-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.