Gjirokastër/ Një doganier i arrestuar dhe një tjetër në kërkim, dyshohen për kontrabandë

Në Gjirokastër, një doganier është arrestuar, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi dyshohet se ata kanë lejuar një mjet tip fuoristradë, të ngarkuar me pije energjike, të kalojë në doganë pa paguar detyrimet doganore.

LEXO DHE :  Rama: Isha gati të këndoja himnin e Liverpulit. Faleminderit Macron!

Mësohet si arrestuari quhet Muharrem Mullai, ndërsa i shpalluri në kërkim, Ardit  Cani. Grupi hetimor po vijon me punimet për zbardhjen e këtij rasti./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.