Gjikondi: Meta ka hallin e biznesit të tij, LSI-së

Avokatja Brizida Gjikondi e ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se Presidenti i Republikës, Ilir Meta me aktin e fundit për zhdekretimin e datës së zgjedhjeve ka treguar se ai e ka hallin e biznesit të tij, që është LSI.

Gjikondi: Pas tre muajsh bojkot, pse ju çuat anëtarët e juaj në KZAZ për të qenë pjesëmarrës në zgjedhje? Ju thatë që e duam anëtarësinë për të dokumentuar shkeljet e KZAZ në zgjedhje, ndërkohë që ju s’keni bërë ndonjëherë kërkesë që të shtyhen zgjedhjet, Presidenti, si një president politik, që e sheh që LSI është në tragjedi dhe e ka halli ne biznesit të vetë, shkon bën këtë veprim anti-kombëtar që e shton krizën./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime nuk vlen!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.