Gjendet i vrarë pronari i një lokali në Lushnjë

Një person i pajetë, është gjetur këtë mëngjes, në ambientet e lokalit të tij. Mësohet nga raportimet e para se shtetasi Enver Boriçi, është gjetur pa shenje jete. Mësohet se ai është qëlluar me plumb në kokë. Policia po heton për ngjarjen./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Kujdes! Nëse keni këto shenja, vuani nga mpiksja e gjakut

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.