Gjendet i pajetë në kanalin vaditës 28-vjeçari nga Shkodra

Një 28-vjeçar është gjetur i mbytur në kanalin vaditës në fshatin Kullaj në Shkodër. Sipas policisë 28-vjeçari ishte larguar prej ditësh nga shtëpia dhe vuante nga depresioni.

“Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 07.12.2019, rreth orës 22.30, nga familjaret e tij është gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, Shkodër, shtetasi L.B., 28 vjeç, i cili ishte larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe shkaku i vdekjes dyshohet nga mbytja në ujë.”,– njofton policia./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 27 janar 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.