Genc Prelvukaj zgjedh urimin më të bukur për Eni Koçin: Gjithnjë me njerëzit që i do dhe të duan!

Ka disa ditë që në media qarkullon lajmi se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të reja në shoëbizin shqiptar.Pavarësisht se kjo nuk pranohet nga asnjëri nga ata të dy, postimet në rrjetet sociale vazhdojnë të nxisin dyshimet. Sot këngëtarja bukuroshe feston 21 –vjetorin dhe postimi i Genc Prelvukaj ka qenë një nga më të bukurit. Për këtë urim ai ka zgjedhur një foto sensuale të këngëtares, me një hekur rrobash në dorë ndërsa ajo bën rolin e shtëpiakes.

LEXO DHE :  Pushimet dimërore të Alketa Vejsiut, në Italinë e Veriut!

“Gëzuar ditëlindjen En! Shumë fat, shëndet dhe suksese në ditët që vijnë. Uroj të jesh e lumtur në çdo ditë që zbardh. E rrethuar gjithnjë me njerëzit që i do dhe të duan. U bëfsh 100!”- shkruan Genci ./dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.