Fustan mbi jumpsuit dhe maskë, vetëm Rita Ora mund të guxonte kaq shumë!

Rita Ora është një nga popstaret më të famshme dhe talentuara në botë.

Por përveç talentit në muzikë, Rita ka edhe në modë. Është ndër të famshmet që guxon më shumë me veshjet, nuk njeh kufij.

Ndërsa mbërriti në Hits Radio Live në Birmingham, Rita kishte veshur një veshje të çuditshme. S’dimë si t’ia vendosim emrin: Fustan-jumpsuit, jumpsuit-fustan…

Këngëtarja kishte veshur një jumpsuit, golf, ngjyrë të zezë me lule të kuqe, sipër tij kishte veshur një fustan të kuq veror me kopsa, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Ema Koja Savahl, stilistja shqiptare e preferuara e yjeve të Hollivudit

Rita kishte vënë një maskë si ngjyra e jumpsuit-it te goja. Fustanin e kuq, Rita e kombinoi me një çadër që e mbante në dorë, si çantë.

A ka veshje më të çuditshme se kjo? S’e besojmë! Kjo vajzë arrin të na habisë gjithmonë./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.